• Sconto Matrace GREEN ORGANIC 180×200 cm

  Sleva!

  49 999 

  Vybrali jsme Sconto Matrace GREEN ORGANIC 180×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 69999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Matrace **GREEN ORANIC** se švýcarskou pěnou **Evo Pore HRC** představuje **nenapodobitelný komfort** a je zárukou kvalitního a nerušeného spánku. Díky inovativním technologiím výroby se tato matrace vyznačuje **dlouhodobou stabilitou**. Matrace je rozdělena do **5 zón tuhosti** a poskytuje tak oporu celého těla a nerušený zdravý spánek. **Sendvičové jádro** se skládá ze tří vrstev, které jsou dohromady **vysoké 26 cm** a zajišťují tak pohodlné vstávání. Vrchní vrstva **TALALAY LATEX** je unikátní typ latexové pěny s otevřenou buněčnou strukturou materiálu, takže disponuje skvělou vzdušností. Vysoká elasticita a zatížitelnost prodlužuje životnost matrace. Jádro matrace je tvořeno pěnou **Evo Pore HRC**, která díky jedinečné struktuře odolává vlhkosti, teplu a vysokému tlaku. Díky tomuto inovativnímu řešení má matrace nosnost až 190 kg. Spodní vrstva **HYDROLATEX** s vyšší tuhostí je vyrobená také ze studené pěny s příměsí latexu a zajišťuje tvarovou stálost i při vyšší zátěži. Snímatelný **potah ORGANIC COTTON** je hypoalergenní a příjemný na dotek. Bavlna je velmi vzdušný materiál, který dobře odvádí vlhkost a tělesné teplo. Dokáže tak snižovat pocení a udržovat matraci suchou. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace GREEN ORGANIC 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace GREEN ORGANIC 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz