• Sconto Matrace GREEN THERAPY 120×200 cm

  Sleva!

  23 999 

  Vybrali jsme Sconto Matrace GREEN THERAPY 120×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 33999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Matrace **GREEN THERAPY** se studenou pěnou je výjimečná díky **příměsím esenciálních olejů**, které zajišťují **aromaterapii** během spánku. Díky rozdílným tuhostem vrchní a spodní strany matrace je matrace vhodná do manželských postelí, kde si každý může vybrat pro něj tu nejpříjemnější variantu. **Sendvičové jádro** se skládá ze tří vrstev, které jsou dohromady **vysoké 26 cm** a zajišťují tak pohodlné vstávání. Vrchní vrstva NEROLI je tvořena studenou pěnou s příměsí esenciálního oleje NEROLI, který má **zklidňující účinky** na nervový sytém a jeho medová vůně působí jako antidepresivum. Jádro matrace je tvořeno pěnou **AventO2** s výbornými klimatizačními vlastnostmi **EvoPore HRC**. Tato metoda odvádí lidské teplo a vlhkost a udržuje tak matraci v suchu a vás bude chránit před horkem. Navíc je tato vrstva doplněna o přírodní léčivé švýcarské bylinky a levanduli, které prohlubují kvalitu spánku. Spodní vrstva **HYDROLATEX** je tvrdší než horní vrstva a zajišťuje tvarovou stálost i při vyšší zátěži. Komfort umocňuje **potah LYOCELL** s podílem dřevní celulózy, který je hebký na dotek a výborně odvádí vlhkost. Potah je opatřen v boku všitou 3D mřížkou, pro lepší odvětrávání. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace GREEN THERAPY 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace GREEN THERAPY 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz