• Sconto Matrace GREEN VISCO 90×200 cm

  Sleva!

  9 999 

  Vybrali jsme Sconto Matrace GREEN VISCO 90×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 13999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Matrace GREEN VISCO s jádrem z **taštičkových pružin** a svrchních **pěnových vrstev** z přírodního kaučuku si oblíbí příznivci středně tvrdých až tvrdých matrací. Celá matrace disponuje 7 zónami tuhosti, což zabezpečuje oporu celého těla a nerušený spánek. Výhodou **jádra s taštičkovými pružinami** je jejich dokonalé kopírování páteře během spánku a jejich bodová elasticita. Uložení každé pružiny do samostatné taštičky poskytuje ortopedickou oporu páteře. Jádro je od svrchních vrstev oddělené **vrstvami z kokosového vlákna**, které zabezpečují vyšší tvarovou stálost a zabraňují vytlačení pružin do pěnových vrstev. Horní vrstva je tvořená **pěnovou vrstvou VISCOGREEN** z přírodního ricinového oleje. Tato vrstva je nejen šetrná k životnímu prostředí, ale disponuje i jedinečnou tvarovou pamětí a skvěle reaguje na změny polohy a tlaku. Horní vrstvu doplňuje **pěna ELIOCELL**, která se vyznačuje především pevností a kopírovacími vlastnostmi. Snímatelný **potah** z materiálu **LYOCELL** se vyznačuje svojí hebkostí a antibakteriálními vlastnostmi. LYOCELL je přírodní produkt s příměsí dřevní celulózy, která dobře odvádí vlhkost a rychle se odvětrává. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace GREEN VISCO 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace GREEN VISCO 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz