• Sconto Matrace IMPERIA SENIOR 90×200 cm

  Sleva!

  9 999 

  Vybrali jsme Sconto Matrace IMPERIA SENIOR 90×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 13999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Matrace IMPERIA SENIOR je výjimečná vysokým komfortem, elasticitou a tvarovou stálostí. Díky speciálně **zpevněnému boku matrace** je vstávání z postele mnohem snazší. Matrace IMPERIAL SENIOR je tedy **ideální volbou pro seniory**, kterým vstávání z příliš měkkých matrací činí potíže. Matrace se skládá z několika pěnových vrstev. Komfortní **značková pěna ALOE VERA** ve spodní vrstvě obsahuje výtažky z aloe vera, které napomáhají regeneraci organismu. Navíc tato vrstva příjemně voní a zaručuje tak aromaterapii během spánku. Jádro matrace je tvořeno **pěnovými pružinami AIRSPRING z pěny ELIOCELL**, která je výjimečná svými výbornými kopírovacími schopnostmi a je zárukou vašeho zdravého spaní. Vrchní vrstva matrace s **pěnou GREENGEL** je svěží a prodyšná. Při použití jako vrchní vrstvy matrace zajišťuje neopakovatelný pocit svěžesti. Spánek na matraci s pěnou GREENGEL bude jedinečnou osvěžující relaxací. **Potah matrace GREENTEX** je revoluční ochranou matrace proti alergenům. Obsahuje čistě přírodní úpravu látky pomocí přátelských probiotik, které pohlcují vlhkost a zabraňují tak vzniku plísní, množení bakterií a roztočů. Díky absorpčním schopnostem probiotik se eliminuje případný nežádoucí zápach. Laboratorními testy je potvrzeno, že je tento potah zcela **vhodný pro všechny skupiny alergiků a astmatiků**. Díky **snadné odnímatelnosti potahu** a možnosti praní až na 60°C se potah snadno udržuje v čistotě. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace IMPERIA SENIOR 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace IMPERIA SENIOR 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz