• Sconto Matrace NOVARA 120×200 cm

    Sleva!

    13 499 

    Vybrali jsme Sconto Matrace NOVARA 120×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 18999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

    Popis

    Matrace **NOVARA** je partnerská oboustranná matrace z kvalitních pěn. Poskytuje maximální pohodlí a jedinečnou elasticitu. Matrace se skládá ze dvou funkčních vrstev a jádrem z antibakteriální pěny **SANITIZED**. Vrchní funkční vrstva je tvořena vysoce elastickou (**línou pěnou**), která skvěle reaguje na změny polohy a tlaku. Navíc líná pěna při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost a tvar podle absorbovaného tepla. Spodní vrstva matrace je tvořená z pěny špičkových parametrů **NIGHTFLY**. Tato pěna se vyrábí exkluzivní vodní vyplňovací metodou. Tento způsob výroby je nejen ekologický, ale zároveň vyniká vysokým komfortem, odolností vůči deformacím a překonává běžný standard bodové elasticity. Matrace je chráněna speciálním **snímatelným potahem** s mikrokapslemi, které obsahují olivový olej. Kapsle postupně uvolňují užitné látky, které zvyšují hydrataci pokožky a brání jejímu stárnutí. Navíc potah dokáže pohlcovat přebytečné teplo a vlhkost. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

    Parametry:

    • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
    • Barva:
    • a další jsou zde

    Máme pro vás i další fotografie:

    Sconto Matrace NOVARA 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace NOVARA 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz