• Sconto Matrace NOVARA SENIOR 160×200 cm

  27 499 

  Vybrali jsme Sconto Matrace NOVARA SENIOR 160×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 27499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Matrace NOVARA SENIOR je špičkou mezi **pružinovými matracemi**. Díky speciálně **zpevněnému boku matrace** usnadňuje vstávání z postele. Matrace AMBRA SENIOR je tedy **ideální volbou pro seniory**, kterým vstávání z příliš měkkých matrací činí potíže. Matrace se skládá ze dvou funkčních vrstev a jádrem z antibakteriální pěny **SANITIZED**. Tato vrstva chrání pěnu před houbami, plísněmi a nepříjemným zápachem. Vrchní funkční vrstva je tvořena vysoce elastickou (**línou pěnou**), která skvěle reaguje na změny polohy a tlaku. Navíc líná pěna při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost a tvar podle absorbovaného tepla. Spodní vrstva matrace je tvořená z pěny špičkových parametrů **NIGHTFLY**. Tato pěna se vyrábí exkluzivní vodní vyplňovací metodou. Tento způsob výroby je nejen ekologický, ale zároveň vyniká vysokým komfortem, odolností vůči deformacím a překonává běžný standard bodové elasticity. Matrace je chráněna speciálním **snímatelným potahem** s mikrokapslemi, které obsahují olivový olej. Kapsle postupně uvolňují užitné látky, které zvyšují hydrataci pokožky a brání jejímu stárnutí. Navíc potah dokáže pohlcovat přebytečné teplo a vlhkost. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace NOVARA SENIOR 160x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace NOVARA SENIOR 160x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz