• Sconto Matrace PHANTASIA SENIOR 180X200 cm

  Sleva!

  25 999 

  Vybrali jsme Sconto Matrace PHANTASIA SENIOR 180X200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 34999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Matrace PHANTASIA SENIOR s použitím přírodních materiálů a antibakteriálními vlastnostmi je zárukou zdravého a nerušeného spánku. Díky speciálně **zpevněnému boku matrace** usnadňuje vstávání z postele. Matrace PHANTASIA SENIOR je tedy **ideální volbou pro seniory**, kterým vstávání z příliš měkkých matrací činí potíže. Matrace se skládá ze dvou **pěnových vrstev** a **snímatelného potahu**. Spodní vrstva je tvořena vysoce kvalitní **ELIOCELL pěnou**, která má unikátní kopírovací vlastnosti a pevnost. Vrchní pěna **VISCOGREEN** je líná pěna, která se vyznačuje paměťovým efektem. Díky **paměťovým vlastnostem** dokonale kopíruje konturu těla v jakékoliv pozici a disponuje efektem pomalého vrácení do původní polohy. Navíc má výborné regenerační a antibakteriální schopnosti. Paměťová vrstva VISCOGREEN je vyrobena z přírodního ricinového oleje. Použitím přírodních materiálů je šetrnější k životnímu prostředí. **Potahová látka SILVER PROTECT** je protkaná vysoce kvalitním stříbrem. Ionizovaný povrch má **antibakteriální vlastnosti** a již do dvou hodin je schopný eliminovat až 90 procent bakterií. Ideální je i **pro alergiky** a zabraňuje vzniku plísní a nepříjemného zápachu. V boku matrace je do potahu všitá 3D textilie pro maximální odvod vlhkosti z jádra matrace. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace PHANTASIA SENIOR 180X200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace PHANTASIA SENIOR 180X200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz