• Sconto Matrace PHANTASIA SENIOR 90×200 cm

  Sleva!

  11 999 

  Vybrali jsme Sconto Matrace PHANTASIA SENIOR 90×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 15999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Matrace PHANTASIA SENIOR s použitím přírodních materiálů a antibakteriálními vlastnostmi je zárukou zdravého a nerušeného spánku. Díky speciálně **zpevněnému boku matrace** usnadňuje vstávání z postele. Matrace PHANTASIA SENIOR je tedy **ideální volbou pro seniory**, kterým vstávání z příliš měkkých matrací činí potíže. Matrace se skládá ze dvou **pěnových vrstev** a **snímatelného potahu**. Spodní vrstva je tvořena vysoce kvalitní **ELIOCELL pěnou**, která má unikátní kopírovací vlastnosti a pevnost. Vrchní pěna **VISCOGREEN** je líná pěna, která se vyznačuje paměťovým efektem. Díky **paměťovým vlastnostem** dokonale kopíruje konturu těla v jakékoliv pozici a disponuje efektem pomalého vrácení do původní polohy. Navíc má výborné regenerační a antibakteriální schopnosti. Paměťová vrstva VISCOGREEN je vyrobena z přírodního ricinového oleje. Použitím přírodních materiálů je šetrnější k životnímu prostředí. **Potahová látka SILVER PROTECT** je protkaná vysoce kvalitním stříbrem. Ionizovaný povrch má **antibakteriální vlastnosti** a již do dvou hodin je schopný eliminovat až 90 procent bakterií. Ideální je i **pro alergiky** a zabraňuje vzniku plísní a nepříjemného zápachu. V boku matrace je do potahu všitá 3D textilie pro maximální odvod vlhkosti z jádra matrace. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace PHANTASIA SENIOR 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace PHANTASIA SENIOR 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz