• Sconto Matrace SLEEPGUARD ANTIBACTERIAL 90×200 cm

  Sleva

  8 499  6 499 

  Vybrali jsme Sconto Matrace SLEEPGUARD ANTIBACTERIAL 90×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 8499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Pro ty, kteří mají rádi výběr, i ty, kteří hledají matraci šetrnou k životnímu prostředí. Tato pohodlná matrace s rozdílnou tuhostí stran je vyrobená bez použití lepidel, díky tomu je vhodná i pro alergiky. Poddajnější i tužší strana má profilaci CubeCare. Tato profilace s výkyvnými hlavicemi optimálně rozkládá váhu těla a snižuje tak tlak matrace na jeho jednotlivé části. Povrchové kanálky se postarají o odvod přebytečné vlhkosti. Dokonale pružné pohodlí s nevídanou vzdušností – to je výhoda téměř nezničitelné hybridní pěny (zelená), vysoká pevnost zase odolné pružné pěny Flexifoam® (hnědá). Dvojdílný funkční potah matrace MEDICOTT Silverguard s bavlnou a oboustranně opatřený klimatizační vrstvou dutých vláken zajišťuje optimální termoregulaci. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C – pro snadné zajištění vysoké hygieny matrace. Matrace je vhodná pro lamelové rošty. Při zatížení nad 130 kg je podmínkou uložení na pevný lamelový rošt vyšší nosnosti s maximální mezerou mezi lamelami 4 cm. – Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace SLEEPGUARD ANTIBACTERIAL 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace SLEEPGUARD ANTIBACTERIAL 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz