• Sconto Matrace SLEEPGUARD FOX 22 100×200 cm

  Sleva

  8 999  6 499 

  Vybrali jsme Sconto Matrace SLEEPGUARD FOX 22 100×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 8999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Matrace SLEEPGUARD FOX 22 přináší pohodlí pro stresem unavené tělo, odlehčení kloubů a celého pohybového aparátu. Zesílená pánevní zóna poskytuje tělu oporu v místě největší zátěže. Odlehčuje v oblasti ramen a to zejména při spánku na boku. Paměťová pěna (měkká strana matrace) kopíruje, odlehčuje a zároveň podpírá tělo přesně tam, kde je to potřeba. Při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tuhost podle absorbovaného tepla, zaručuje tak celkově výborné přizpůsobení. Mezivrstva z pružné studené pěny usnadní otáčení během spánku. Je přirozenou podporu páteře a v neposlední řadě spolehlivou termoregulací, omezuje tedy pocení na minimum. Studená pěna (tvrdá strana matrace) má vynikající vlastnosti jako jsou prodyšnost, vysoká pružnost, zvýšená tuhost a odolnost. Dvoudílný potah Fresh je díky zipu snadno snímatelný a lze ho prát při teplotě 60°C, což napomáhá udržovat lůžko stále svěží, hygienicky čisté a zároveň je ideální také pro alergiky. Potah je měkký díky složení, 20% podíl viskózových vláken a podšití termoregulační vrstvou z dutých vláken. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace SLEEPGUARD FOX 22 100x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace SLEEPGUARD FOX 22 100x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz