• Sconto Matrace SLEEPGUARD MEDICAL

  Sleva

  9 499  7 499 

  Vybrali jsme Sconto Matrace SLEEPGUARD MEDICAL přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 9499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  nTužší, ale dokonale pružná matrace s nevídanou vzdušností. Tato zdravotní matrace se snadno přizpůsobí vaší spánkové poloze díky oboustranné profilaci Cube Care. Tato profilace s výkyvnými hlavicemi optimálně rozkládá váhu těla, pomáhá zabránit přeležení kloubů a zároveň zajišťuje snadné proudění vzduchu a odvod vlhkosti. Vlnitý střed z hybridní pěny rozděluje tuhost matrace do anatomických zón, díky tomu se matrace perfektně přizpůsobí tvaru vašeho těla a udržuje páteř v ortopedicky správné poloze, ať už spíte v na boku či na zádech. Ať už preferujete tuhou nebo středně tuhou matraci, SLEEPGUARD MEDICAL nabízí obojí – pouhým otočením matrace si vybíráte mezi modrou tužší nebo růžovou středně tuhou stranou. Obě jsou vyrobené z vysoce pružné a prodyšné pěny Flexifoam® HR-XF – tyto pěny mají výbornou odrazovou pružnost, která vám umožní se ve spánku snadno otáčet. Konstrukce vyrobená bez použití lepidel je vhodná pro alergiky, pro snadnou údržbu můžete jádro matrace rozevřít a provětrat. Pro snadný přístup k jádru je tu dvoudílný potah s rozdílným složením jednotlivých částí – volit můžete mezi částí s visko (paměťovou) pěnou, která zvyšuje pohodlí lůžka a akumuluje teplotu těla, a mezi částí s dutými vlákny, která se pyšní vysokou prodyšností a hygienou. Proudění vzduchu přispívá i ventilační 3D mřížka s funkcí Thermo Control. Obě části potahu je možné prát v pračce na 30 °C (část s paměťovou pěnou) a 60 °C (část s dutými vlákny). Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Ložnice > Matrace > Matrace dle typu
  • Barva: bílá
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace SLEEPGUARD MEDICAL - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace SLEEPGUARD MEDICAL - nábytek SCONTO nábytek.cz