• Sconto Obývací stěna PRATO III alpine lodge/grafit

  Sleva!

  26 999 

  Vybrali jsme Sconto Obývací stěna PRATO III alpine lodge/grafit přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 37999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Obývací sestava PRATO je výrazná svým netradičním dekorem imitace alpine lodge v kombinaci s grafitovou barvou. Celá sestava se skládá ze 4 částí. TV komoda poskytuje dva kryté úložné prostory a zásuvku. Úložné prostory v TV komodě nabízí celkem dvě prostorné police, kryté otočnými dvířky, zásuvku a jednu otevřenou polici pro multimediální zařízení. Obývací stěna PRATO navíc obsahuje prosklenou vitrínu a prostornou komodu. Obývací stěna je volně rozložitelná v prostoru, díky tomu si tak můžete nábytek uspořádat dle vlastních preferencí. Vitrína disponuje jednou zásuvkou, krytým úložným prostorem s vloženými policemi a podsvícenou vitrínou. Díky úspornému LED osvětlení se budou vaše oblíbené dekorace skvěle vyjímat. Další součástí obývací stěny je komoda, která je unikátní v počtu policových dílů. Díky šesti policím tak můžete uložit spoustu věcí i na malém prostoru. Posledním kusem je nástěnná police, na které se budou vyjímat květiny a dekorace. Dvířka i zásuvky jsou navíc vybaveny funkcí SOFT CLOSE, díky tomuto systému se hladce dovírají. Praktické kovové úchytky usnadní celkovou manipulaci. Obývací stěna PRATO je propojení funkčního a útulného vzhledu, kterou lze doplnit dalšími produkty z tohoto nábytkového programu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Obývací stěna PRATO III alpine lodge/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Obývací stěna PRATO III alpine lodge/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz