• Sconto Obývací stěna ZENO I ořech amber/satinované sklo barva čedič

  Sleva!

  24 999 

  Vybrali jsme Sconto Obývací stěna ZENO I ořech amber/satinované sklo barva čedič přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 35399.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Obývací stěna ZENO I představuje na pohled příjemný nábytek stavěný do moderně zařízeného obývacího pokoje. To má na svědomí satinované sklo čedičové barvy v kombinaci s přírodním vzhledem dekoru ořechu amber. Sestava **se skládá celkem ze čtyř prvků** – TV komoda, nástěnná police, vitrína, komoda. **TV komoda** poskytuje kombinaci otevřeného a uzavřeného úložného prostoru v podobě dvou přihrádek, dvou zásuvek a jedněch otočných dvířek. Za otočnými dvířky se nachází jedna vložená police. Volnou plochu nad televizí perfektně využije **nástěnná police**. Tento prostor se dokonale hodí pro různé dekorace, ale ideálně poslouží i pro knihy. Sestavu dále doplňuje **vitrína**. Její skleněná dvířka uschovávají tři police se zakomponovanými LED světly pro zvýraznění vystavených předmětů. Pod dvířky se nachází tři zásuvky. Posledním prvkem sestavy je **komoda**. Prosklená dvířka vyplňuje jedna vložená police, která je taktéž osvětlená LED světly. Pravá část zase obsahuje dvoje dvířka, z toho každá zahrnuje jednu vloženou polici. Tři zásuvky nakonec využijí úložný prostor v dolní části komody. Všechny zásuvky jsou vybaveny systémem SOFT CLOSE, který zajišťuje jejich tiché dovírání. **Kovové úchytky** černé barvy v matném provedení podtrhují celkový styl sestavy. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Obývací stěna ZENO I ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Obývací stěna ZENO I ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTO nábytek.cz