• Sconto Obývací stěna ZENO III ořech amber/satinované sklo barva čedič

  Sleva!

  25 999 

  Vybrali jsme Sconto Obývací stěna ZENO III ořech amber/satinované sklo barva čedič přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 36799.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Obývací stěna ZENO III představuje nábytek navržený do moderně zařízeného obývacího pokoje. To má na svědomí satinované sklo čedičové barvy v kombinaci s přírodním vzhledem dekoru ořechu amber. Sestava se skládá celkem ze čtyř prvků – TV komody, nástěnná police, komody a dvou nástěnných vitrín. TV komoda poskytuje kombinaci otevřeného a uzavřeného úložného prostoru v podobě dvou přihrádek, dvou zásuvek a jedněch otočných dvířek. Za otočnými dvířky se nachází jedna vložená police. Volnou plochu nad televizí perfektně využije nástěnná police. Tento prostor se dokonale hodí pro různé dekorace, ale ideálně poslouží i pro knihy. Sestavu dále doplňují dvě nástěnné vitríny. Jejich skleněná dvířka uschovávají čtyři police se zakomponovanými LED světly pro zvýraznění vystavených předmětů. Posledním prvkem sestavy je komoda, která má v levé části jedna prosklená dvířka, za kterými je vložena jedna police, která je vybavena LED světlem a pod dvířky jsou tři praktické zásuvky. V pravé části se nachází dvoje dvířka. Všechny zásuvky jsou vybaveny systémem SOFT CLOSE, který zajišťuje jejich tiché dovírání. Manipulaci usnadňují kovové úchytky černé barvy v matném provedení. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Obývací stěna ZENO III ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Obývací stěna ZENO III ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTO nábytek.cz