• Sconto Pohovka ARDOSA světle šedá, 3-sedák

  Sleva!

  15 499 

  Vybrali jsme Sconto Pohovka ARDOSA světle šedá, 3-sedák přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 21999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Jednoduchost bez příkras, taková je pohovka ARDOSA. Reprezentativní vzhled ji předurčuje pro využití v mnoha interiérech. Její **minimalistický design** je založen na funkčnosti. Svou velikostí poskytne dostatek prostoru pro **komfortní sezení až pro 3 osoby**. Součástí pohovky jsou **odnímatelnými bederní polštáře**, které můžete využít dle aktuální potřeby. Pohovku tvoří **dřevěný rám z masivního buku**, díky kterému je pevná, stabilní a odolná, a **pěnový sedák**, který zajistí měkké sezení. **Vysoké kovové nožky** podtrhují elegantní vzhled pohovky a zároveň jsou praktickým detailem. Díky nim je prostor pod pohovkou stále bez problémů přístupný a snadno se tak pod gaučem udržuje pořádek. Gauč je **celočalouněný** a vy si tak můžete sami zvolit podle dispozice vašeho interiéru zda ji umístíte ke zdi nebo do prostoru. Spolu s pohovkou ARDOSA si vytvoříte ve vašem obýváku příjemné, reprezentativní, odpočinkové místo. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Pohovky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Pohovka ARDOSA světle šedá, 3-sedák - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Pohovka ARDOSA světle šedá, 3-sedák - nábytek SCONTO nábytek.cz