• Sconto Pohovka LUCA-SE 160 tmavě šedá

  Sleva

  30 999  22 999 

  Vybrali jsme Sconto Pohovka LUCA-SE 160 tmavě šedá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 30999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Pohovka LUCA-SE 160 elegantní řešení sezení nejen do menších domácností. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo studentských bytech bude svým atraktivním vzhledem nejen ozdobou, ale také praktickým, funkčním společníkem. Zádové a dekorační polštářky poskytnou měkkou oporu těla a zároveň jsou decentním stylovým doplňkem. Polohovatelné opěrky se postarají o dodatečné pohodlí. Ani návštěva přátel, která někdy přeroste v neočekávané provizorní nocování, není problém. Sedačka se během chvilky promění v lůžko pro příležitostné přespání. Pohovka není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny vytvoříte příjemný kout a pohovka LUCA-SE 160 se tak stane skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Pohovky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Pohovka LUCA-SE 160 tmavě šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Pohovka LUCA-SE 160 tmavě šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz