• Sconto Pohovka NAGRO tmavě modrá

  Sleva!

  17 999 

  Vybrali jsme Sconto Pohovka NAGRO tmavě modrá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 23999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Přemýšlíte, jak u vás doma vyřešit místo na sezení a spaní? Plánujete zařídit pokoj pro hosty? Pak je pro vás pohovka NAGRO tím pravým řešením. Pohovka posune pohodlí sezení a spánku na novou úroveň. Její sedák se skládá ze tří částí: **vlnité pružiny, pružinové matrace a vysoce elastické pěny**. Díky tomuto složení nabízí nejen **vysoký komfort sezení** a zázemí, které se **přizpůsobí hmotnosti sedící osoby**, ale také nabízí **komfort spaní srovnatelný s pohodlím kontinentální postele**. Přes den bude tedy pohodlnou sedačkou pro chvíle relaxace a odpočinku, večer se promění v komfortní lůžko. V **úložném prostoru pod sedákem** uschováte lůžkoviny, které tak budete mít v případě potřeby opět po ruce, i **odnímatelné polštáře**, které navíc můžete využít i pro spaní. **Celočalouněné provedení** vám dává možnost zvolit si umístění pohovky. Další devizou této pohovky je její potahová tkanina. Nejen, že je jemná dotek a má příjemnou plyšovou strukturu, je vysoce odolná proti oděru i vůči světlu, takže její barva nevybledne, ale má i speciální **ochrannou samozhášecí vlastnost**. Pohovka NAGRO nabízí maximální pohodlí a prostor pro relaxaci a bude důležitým bodem v menším prostoru, kde je nutné efektivně využít každý centimetr. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Pohovky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Pohovka NAGRO tmavě modrá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Pohovka NAGRO tmavě modrá - nábytek SCONTO nábytek.cz