• Sconto Postel ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 160×200 cm

  15 999 

  Vybrali jsme Sconto Postel ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 160×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 15999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Vytvořte si moderní ložnici v jednoduchém stylu s industriálními prvky. Program ALYSSA kombinuje barvu chladnějšího odstínu grafit a teplého přírodního dekoru stříbrné jedle spolu s kovovými elementy v černé barvě. Postel ALYSSA s čelem, potaženém umělou kůží v antracitové barvě a se standardní výškou 96 cm, je vybavena úložným prostorem v podobě 2 výsuvných zásuvek s úchytkami a každá z nich je snadno přístupná z boku postele. Z přední strany postele je přístupný ještě jeden extra úložný prostor se sklopnými dvířky. Mezi jednotlivými úložnými prostory se nachází volná otevřená místa, která můžete také využít, např. na umístění knih. Celková konstrukce postele, se středovou latí s výškově nastavitelnou nohou uprostřed, se snáze přizpůsobí výšce matrace spolu s roštem, které bezstarostně vyberete v naší nabídce a které tak budou nejlépe odpovídat vašim individuálním potřebám. Sami si zvolíte, jaké rozměry ložné plochy z naší nabídky preferujete. Snadná a rychlá montáž. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Postele
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Postel ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 160x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 160x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz