• Sconto Postel boxspring ATIKA tyrkysová, 180×200 cm

  32 999 

  Vybrali jsme Sconto Postel boxspring ATIKA tyrkysová, 180×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 32999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Konstrukce postele typu boxspring ATIKA se skládá ze 3 vrstev. Spodní vrstva je tvořena matrací s tradičním pružinovým jádrem typu bonell, která zároveň plní funkci roštu. Její předností je pevnost konstrukce a vzdušnost. Druhou vrstvu tvoří volně ložená matrace o vyšší tuhosti, která je vyrobena z vysoce elastické studené HR pěny. Celková výška matrace včetně potahu čítá na 15 cm. Na jednu ložnou plochu je doporučená nosnost do 130 kg. Součástí je také praktická vrchní ochranná vrstva topper z PUR pěny o rozměrech 180×200 cm, která sjednocuje celou ložnou plochu postele. Výška topperu 5 cm je včetně snímatelného potahu, jehož pratelnost je velkou výhodou především z hygienického hlediska. Uvnitř konstrukce rámu postele se ukrývá dostatečně velký úložný prostor, který je přístupný z obou stran postele po nadzvednutí lůžka za pomoci plynových pístů. Postavení postele na plastových kluzácích přispívá k celkové stabilitě. Postel je k dispozici ve třech různých barevných provedeních. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Postele
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Postel boxspring ATIKA tyrkysová, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel boxspring ATIKA tyrkysová, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz