• Sconto Postel BARI béžová, 160×200 cm, bez matrace

  Sleva!

  22 999  15 999 

  Vybrali jsme Sconto Postel BARI béžová, 160×200 cm, bez matrace přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 22999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Postel BARI nabízí nejvyšší úroveň komfortu pro váš dlouhý spánek. Bytelná konstrukce zaujme svým atraktivním vzhledem s originálním prošitím čela. Pod zabudovaným roštem, který lze polohovat do různých pozic, se skrývá praktický úložný prostor pro lůžkoviny. Nosnost každé ze stran je 130 kg, proti přetížení je postel chráněna středovým popruhem a kovovým kováním s pružinami. Postel je dodávána bez matrace nebo s vysoce kvalitním setem matrací. Ty se skládají z pěti anatomických zón a nelepeného jádra na bázi Foam Lock. Potah matrace je odnímatelný a pratelný na 60 °C. Stabilitu zajišťují lakované nožky z masivního dřeva. Zaujala vás tato postel, ale potřebovali byste ji trochu upravit nebo zvolit jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete za příplatek objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Více informací naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Postele
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Postel BARI béžová, 160x200 cm, bez matrace - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel BARI béžová, 160x200 cm, bez matrace - nábytek SCONTO nábytek.cz