• Sconto Postel s polohovacím roštem MOLLINA

  Sleva

  20 999  15 999 

  Vybrali jsme Sconto Postel s polohovacím roštem MOLLINA přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 20999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Tato luxusní čalouněná postel určená pro volně ložené matrace je specifická svou zvýšenou ložnou plochou, která usnadní vaše vstávání. S matrací o výšce 21 cm bude výška ložné plochy komfortních 69 cm. Dvoudílné čalouněné čelo působí v interiéru moderním a vzdušným dojmem. Oceníte také praktické velké úložné prostory a chromové nohy.nPostel je dodávána včetně polohovacích lamelových roštů DUOFLEX – luxusní lamelové rošty s 28 předepjatými lamelami pro pohodlný spánek. Rošty jsou polohovatelné v 5 relaxačních polohách pod hlavou a v 1 poloze pod nohami. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 3 anatomických zón. Středový popruh zvyšuje stabilitu a nosnost roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhosti v bederní části. Rošty jsou vhodné pro všechny druhy matrací.n Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Ložnice > Postele
  • Barva: hnědá
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Postel s polohovacím roštem MOLLINA - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel s polohovacím roštem MOLLINA - nábytek SCONTO nábytek.cz