• Sconto Přístavný stolek GOA mangovník/akácie/kovové aplikace

  Sleva

  2 309  1 899 

  Vybrali jsme Sconto Přístavný stolek GOA mangovník/akácie/kovové aplikace přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 2309.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Stylový přístavný stolek GOA, je představitelem exotického designu s nádechem koloniálního stylu v kombinaci z masivního mangového a akáciového dřeva. Nabízí úložný prostor v podobě zásuvky a otevřené poličky. Jeho využití je víceúčelové. Může být například ozdobou jak vaší ložnice, tak i kdekoliv ve vašem interiéru třeba jako stoleček pod květinu. Jeho neformální vzhled dotvářejí jemné odstíny barev spolu s kovovým prvkem v podobě úchytu. Povrchová úprava "Shabby-Look" vytváří efekt použitého nábytku. Jedná se výhradně o ruční výrobu. Typické pro tento druh nábytku jsou přiznané vady dřeva a díky hrubému zpracování se stává každý kus naprosto jedinečným. K největším přednostem masivního dřeva patří dlouhá životnost a při správném používání i odolnost. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Stoly a stolky > Přístavné a odkládací stolky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Přístavný stolek GOA mangovník/akácie/kovové aplikace - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Přístavný stolek GOA mangovník/akácie/kovové aplikace - nábytek SCONTO nábytek.cz