• Sconto Přístavný stolek GOA mangovník/akácie/kovové aplikace

  Sleva

  3 269  2 699 

  Vybrali jsme Sconto Přístavný stolek GOA mangovník/akácie/kovové aplikace přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 3269.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Velký přístavný stolek GOA, je představitelem exotického designu s nádechem koloniálního stylu v kombinaci z masivního mangového a akáciového dřeva. Nabízí úložný prostor v podobě zásuvky a otevřené poličky. Tento stoleček poslouží nejenom jako malý úložný prostor, ale stane se zajímavým doplňkem kdekoliv ve vašem interiéru. Jeho neformální vzhled dotvářejí jemné odstíny barev spolu s kovovým prvkem v podobě úchytu. Povrchová úprava "Shabby-Look" vytváří efekt použitého nábytku. Jedná se výhradně o ruční výrobu. Typické pro tento druh nábytku jsou přiznané vady dřeva a díky hrubému zpracování se stává každý kus naprosto jedinečným. K největším přednostem masivního dřeva patří dlouhá životnost a při správném používání i odolnost. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Stoly a stolky > Přístavné a odkládací stolky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Přístavný stolek GOA mangovník/akácie/kovové aplikace - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Přístavný stolek GOA mangovník/akácie/kovové aplikace - nábytek SCONTO nábytek.cz