• Sconto Psací stůl ANGEL 80 dub craft bílý

  Sleva!

  3 399 

  Vybrali jsme Sconto Psací stůl ANGEL 80 dub craft bílý přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 4379.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří upřednostňují spojení jemného barevného provedení a moderního stylu a zároveň nenáročnou údržbu. Nábytek je totiž vyroben z odolného lamina, pro které jsou typické vlastnosti jako zvýšená odolnost proti teplu i vlhku, při správném zacházení se jedná o materiál s dlouhou životností. Psací stůl ANGELO 80 má k dispozici praktický úložný prostor v podobě 3 zásuvek, každá s nosností až do 5 kg. Pracovní deska díky šířce 119 cm a hloubce 60 cm, s nosností do 20 kg, poskytuje určitý komfort, co se místa týče a které určitě oceníte během vysokého pracovního nasazení nebo plnění jiných povinností. Splní vaše požadavky jako je praktičnost a funkčnost. Bezúchytový nábytek působí čistým dojmem. Snadná a rychlá montáž. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Stoly a stolky > Dětské psací stoly
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Psací stůl ANGEL 80 dub craft bílý - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Psací stůl ANGEL 80 dub craft bílý - nábytek SCONTO nábytek.cz