• Sconto Psací stůl HOKO antracitová

  Sleva!

  17 999  12 999 

  Vybrali jsme Sconto Psací stůl HOKO antracitová přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 17999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Jednoduchý a funkční psací stůl HOKO splní požadavky také náročnějších uživatelů. Podporuje ergonomické držení těla během každodenního sezení. Díky jednoduchému ovládání pomocí tlačítka nastavíte požadovanou výšku pracovní desky v rozsahu od 70 do 120 cm. Sami si tak vytvoříte efektivně variabilní pracovní prostředí, kdy během práce budete moct nejen pohodlně sedět, ale v případě potřeby i stát. Jednoduché synchronní ovládání s elektrickým jednomotorovým pohonem zajišťuje, že se bude deska stolu zvedat plynule a rovnoměrně na obou stranách zároveň. Funkce STOP CONTROL zabrání nežádoucí kolizi v případě jakýkoliv překážek v průběhu manipulace. Pracovní deska je vyrobena z laminované dřevotřísky s hranami opatřenými plastovým ABS materiálem. Integrovaný průchod v desce stolu zajišťuje bezpečné vedení kabelů. Kovové práškově lakované nohy ve tvaru T mají výškově nastavitelné podlahové kluzáky, které slouží k dorovnání podlahových nerovností a tím přispívají k větší stabilitě stolu. Snadná a rychlá montáž. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Psací stůl HOKO antracitová - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Psací stůl HOKO antracitová - nábytek SCONTO nábytek.cz