• Sconto Psací stůl MUDDY šedá/bílé sklo, se zásuvkami

  Sleva

  11 999  8 499 

  Vybrali jsme Sconto Psací stůl MUDDY šedá/bílé sklo, se zásuvkami přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 11999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Psací stůl MUDDY o výšce 75 cm má ve své konstrukci na boku zabudovaný úložný prostor z přední strany v podobě otevřeného prostoru a 3 zásuvek se spodními výsuvy a tlumeným dovíráním. Z boční strany najdete další otevřený úložný prostor s jednou vloženou policí. Tento úložný prostor můžete VARIABILNĚ namontovat vlevo nebo vpravo. Přední strany jednotlivých zásuvek, které mají bílé nebo šedé barevné provedení, jsou opatřeny vrstvou bezpečnostního skla a dotváří tak elegantní dojem celého vzhledu. Rozměry desky stolu o šířce 150 cm a hloubce 70 cm vám zajistí dostatek místa a pohodlí pro vaši práci. V desce stolu se nachází také otvor pro kabeláž a pod deskou stolu navazuje prostor, kam lze zavěsit a odložit tyto kabely, aby vám zbytečně nezavazely přímo pod nohami. Povrchovou úpravou desky stolu je odolné a na údržbu nenáročné lamino s ABS hranami. Kovové nohy ve tvaru U v bílém odstínu dodávají stolu celkovou stabilitu. Kancelářským nábytkem MUDDY, který je charakteristický kombinací čistého designu a dobře organizovaného úložného prostoru, snadno vybavíte jakoukoliv kancelář. Stůl je dodáván v demontovaném stavu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Psací stůl MUDDY šedá/bílé sklo, se zásuvkami - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Psací stůl MUDDY šedá/bílé sklo, se zásuvkami - nábytek SCONTO nábytek.cz