• Sconto Psací stůl s regálem BENEDIKT dub riviera/bílá vysoký lesk

  Sleva!

  17 999 

  Vybrali jsme Sconto Psací stůl s regálem BENEDIKT dub riviera/bílá vysoký lesk přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 24999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Vysoce funkční psací stůl s regálem BENEDIKT vytvoří ve vaší pracovně či kanceláři prostředí k efektivní práci. Stůl v sobě schovává bohaté členění úložného prostoru a plno dalších praktických funkcí, které zjednoduší jakoukoli činnost. Střídavě smontovatelná konstrukce usnadní jeho umístění do interiéru. Desku stolu lze pohodlně vysunout a to v rozmezí 104 – 140 cm, takže nabízí dostatečně velkou plochu pro samotnou práci. Menší skříňka na kolečkách usnadňuje celý tento proces. Ta má v sobě zabudovanou jednu zásuvku s policí. Na druhé straně se deska vsouvá přímo do konstrukce regálu. Regál celkem zahrnuje devět vložených polic, z toho pět jsou skleněného typu. Pro větší bezpečnost jsou tyto police vyrobeny z tvrzeného bezpečnostního skla. Horní a dolní část lze střídavě zakrývat díky posuvným dvířkám. V konstrukci je dále zakomponovaná menší zásuvka vhodná například pro různé dokumenty. V zadní části je praktický otvor, kde snadno ukryjete směsici kabelů. Psací stůl s regálem BENEDIKT je dostupný v několika barevných variantách. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Psací stůl s regálem BENEDIKT dub riviera/bílá vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Psací stůl s regálem BENEDIKT dub riviera/bílá vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz