• Sconto Šatní skříň ADDISON dub wotan/ šedá, 8 dveří, 2 zrcadla, 1 zásuvka

  Sleva

  17 999  12 999 

  Vybrali jsme Sconto Šatní skříň ADDISON dub wotan/ šedá, 8 dveří, 2 zrcadla, 1 zásuvka přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 17999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Jednoduchý design a funkčnost vám poskytne šatní skříň ADDISON. Přírodní vzhled, který velmi věrohodně napodobuje dekor dubu wotan, a šedá barva zvýrazňující korpus skříně, dohromady působí příjemným útulným dojmem. Úložný prostor je důmyslně rozčleněn do několika segmentů, které plní svůj účel a nejen vaše oblečení bude přehledně uspořádané. Na krajích se nacházejí dvě skříňky, každá z o šířce 67 cm, uvnitř se ukrývá šatní tyč a nad ní vložená police. V prostřední části skříně oceníte 2 zrcadla z vnější strany otočných dvířek za nimiž se nachází další úložný prostor opět v podobě šatní tyče a nad ní vložené police. Prostor prosřední části skříně zabírá 90 cm šířky. Pod zrcadlovými dvířky, je z vnější strany nápadným barevným konstrastem odlišena nejen zásuvka, která disponuje kovovým mechanismem s tichým chodem při vysouvání, ale i dvířka, kam lze uložit i drobnější předměty. Rozměrově prostřední část zabírá šířku 90 cm. Celkový dojem dotváří decentní ozdobné kování po stranách a úchytky, které usnadňují manipulaci při každodenním užívání. Skříň je vyrobena z odolného materiálu, který je snadný na údržbu. Odpovídající rámovou lištu ADDISON, která není součástí balení, jednoduše dohledáte v naší nabídce. Snadná a rychlá montáž. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Šatní skříň ADDISON dub wotan/ šedá, 8 dveří, 2 zrcadla, 1 zásuvka - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň ADDISON dub wotan/ šedá, 8 dveří, 2 zrcadla, 1 zásuvka - nábytek SCONTO nábytek.cz