• Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 250 cm, 1 zrcadlo

  32 999 

  Vybrali jsme Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 250 cm, 1 zrcadlo přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 32999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Vneste do vaší ložnice především komfort a funkčnost v moderním stylu, který podtrhuje barevná kombinace antracitové barvy s dekorem dubu artisan a kvalitní materiál lamino. Šatní skříň SAVANNA o hloubce a výšce 58 x 216 cm má bohatě organizovaný úložný prostor, který se skládá z 6 zásuvek a uvnitř 2 šatních tyčí, 3 vložených polic, které se nachází za otočnými dvířky, jejichž počet a zároveň také počet zrcadel z vnější strany se odvíjí od šířky varianty skříně. Záleží jen na vás, která varianta naplní vaši představu o úložném prostoru. Veškeré zásuvky a dvířka jsou opatřeny tlumeným způsobem dovírání a kovovými úchytkami v černé barvě. Vrchní zásuvka širších rozměrů uvnitř ukrývá integrovaný organizátor pro vaše šperky a další doplňky, které vyžadují přehledné uložení. Aby byla vaše skříň kompletní, doporučujeme doplnit lištou SAVANNA. Snadná a rychlá montáž. Předmontované sokly – výškově nastavitelné do 15 mm pro přizpůsobení nerovností podlahových povrchů. Pohodlná a hlavně rychlá montáž kovových pantů otočných dveří, které jednoduše namontujete zaklapnutím dílů do sebe. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 250 cm, 1 zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 250 cm, 1 zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz