• Sconto Šatní skříň VIOLET dub san remo/bílé sklo

  Sleva

  13 999  9 999 

  Vybrali jsme Sconto Šatní skříň VIOLET dub san remo/bílé sklo přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 13999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Výrazná šatní skříň VIOLET působí elegantním dojmem, díky kombinaci skla a dřevěného materiálu s povrchovou úpravou. Především disponuje velkým úložným prostorem, který je uvnitř dělen na dvě samostatně oddělené části, každá o šířce až 90 cm a celkové hloubce 61 cm. Uvnitř se nachází dvě vložené police a dvě šatní tyče, na které pohodlně zavěsíte vše, co zrovna potřebujete, od bund přes saka a kalhoty až po šaty. Předností skříně jsou dvoje praktické posuvné dveře šetřící prostor v místnosti, z nichž jedny jsou celé skleněné. Kvalitní povrch vyžaduje nenáročnou údržbu a jeho vysoká odolnosti zaručuje dlouhou životnost pěkného vzhledu skříně. Snadná a rychlá montáž. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Šatní skříň VIOLET dub san remo/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň VIOLET dub san remo/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz