• Sconto Sedací souprava ALDRINA levá, černo-hnědá

  Sleva!

  39 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava ALDRINA levá, černo-hnědá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 52999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Rohová sedací souprava ALDRINA bude vždy dostatečně reprezentativní a zároveň nepřehlédnutelná dominanta vašeho obývacího pokoje. Svou velikostí poskytne dostatek prostoru pro komfortní, středně pevné sezení pro rodinu i přátele. Oblé tvary v kombinaci s měkkými zádovými opěrkami, s polohovacími podhlavníky a relaxační funkcí rohového elementu zajistí, že si příjemný pocit z relaxace užijete na maximum. Pár jednoduchých kroků a vytvoříte komfortní lůžko pro provizorní nocování. Integrovaný úložný prostor v zásuvce pod sedákem poskytne útočiště dekám, časopisům nebo hračkám, které by se jinak válely ladem po obývacím pokoji. Bytelnou konstrukci z dřevěného materiálu doplňují plastové nožky. Celočalouněné provedení sedačky vám dopřeje luxus, zvolit si, zda ji umístíte ke zdi nebo do prostoru. Sedačka ALDRINA je osobitá a se stane se vaším oblíbeným místem při čtení knihy, sledování oblíbeného filmu i při posezení s přáteli. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava ALDRINA levá, černo-hnědá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava ALDRINA levá, černo-hnědá - nábytek SCONTO nábytek.cz