• Sconto Sedací souprava ARDOSA pravá, hnědá

  Sleva!

  25 499 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava ARDOSA pravá, hnědá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 35999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Jednoduchost bez příkras, taková je sedací souprava ARDOSA. Reprezentativní vzhled ji předurčuje pro využití v mnoha interiérech. Její **minimalistický design** je založen na funkčnosti. Svou velikostí poskytne dostatek prostoru pro **komfortní sezení až pro 4 osoby**. Sedačka s **odnímatelnými bederními polštáři** bude skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci. Sedačku tvoří **dřevěný rám z masivního buku**, díky čemuž je pevná, stabilní a odolná, a pěnový sedák, který zajistí měkké sezení. **Vysoké kovové nožky** podtrhují elegantní vzhled sedačky a zároveň jsou praktickým detailem. Díky nim je prostor pod sedačkou stále bez problémů přístupný a snadno se tak pod gaučem udržuje pořádek. Rozhodnutí, zda umístíte sedačku do prostoru nebo ke zdi je zcela na vás, gauč je **celočalouněný**, takže umožňuje obě varianty. Rohová sedací souprava ARDOSA dokáže zútulnit domov a vytvořit příjemné zázemí pro odpočinek. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava ARDOSA pravá, hnědá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava ARDOSA pravá, hnědá - nábytek SCONTO nábytek.cz