• Sconto Sedací souprava BOTEGA šedá

  Sleva!

  34 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava BOTEGA šedá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 45999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Rohová sedací souprava BOTEGA bude vždy dostatečně reprezentativní a zároveň nepřehlédnutelná dominanta vašeho obývacího pokoje. Svou velikostí poskytne **dostatek prostoru pro komfortní sezení** a o dodatečné pohodlí se postarají zádové polštáře. Dekorační polštářek můžete volně dle potřeby využít a najít tak vhodnou polohu k odpočinku. **Potah zabraňující absorpci rozlitých tekutin** se postará o to, že si můžete bez obav užívat pohodlí v každé situaci. Pokud rozlijete nedopatřením šťávu, kávu nebo jinou tekutinu, kapky zůstanou na povrchu a vy tak můžete rychle a snadno zasáhnout. Jednoduše tekutinu setřete kapesníkem. Potah ocení i milovníci zvířat. Svislé uspořádání a způsob tkaní tkaniny ztěžuje odtržení vláken například kočičím drápem, který může případně vytáhnout jedno vlákno, aniž by byla ovlivněna návaznost materiálu. Sedací souprava nabízí také **možnost využití ke každodennímu přespání**. Během chvilky vytvoříte pomocí mechanismu s e sklopnými zády komfortní lůžko. **Integrovaný úložný prostor** poskytne místo pro lůžkoviny. **Celočalouněné provedení vám dovolí umístit sedačku dle dispozice interiéru**. Ať už sedačku BOTEGA umístíte do prostoru nebo ke zdi, získáte spolu s ní místo, kde vždy můžete odpočívat podle své momentální nálady. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava BOTEGA šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava BOTEGA šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz