• Sconto Sedací souprava COOL U UNIVERSAL bílo-šedá

  Sleva!

  27 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava COOL U UNIVERSAL bílo-šedá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 38999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Žije vás doma více a hledáte sedačku, která poskytne místo pro odpočinek pro celou rodinu? Prostorná sedací souprava COOL U UNIVERSAL je připravena vám takové místo poskytnout. Pokud disponujte rodinným domem nebo větším bytem bude **sedačka ve tvaru U** tím správným místem, a navíc bude Vašemu obýváku slušet. **Kombinace dvou odlišných materiálů** opticky rozděluje na část korpusovou a sedací. Korpus a područky jsou čalouněny syntetickou kůží, sedák a polštáře pak tkaninou s hrubou strukturou. O dostatek pohodlí se postarají **zádové a dekorační polštáře**, díky nimž si budete moci užívat relaxaci na maximum. V noci se **v případě potřeby promění gauč v lůžko** a poskytne provizorní přenocování vám nebo návštěvě. **Integrovaný úložný prostor** poskytne útočiště nejen pro lůžkoviny, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. **Zadní strana je potažena originální tkaninou** a to vám umožní umístit sedačku i do prostoru a při montáži si můžete také zvolit, zda bude delší **část otomanu situována vpravo nebo vlevo**. Sedací souprava COOL U UNIVERSAL vytvoří útulný prostor z každého velkého pokoje a zajistí místo pro společné zážitky a radostné okamžiky s rodinou. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava COOL U UNIVERSAL bílo-šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava COOL U UNIVERSAL bílo-šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz