• Sconto Sedací souprava DONNA pravá, béžová

  Sleva

  31 199  23 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava DONNA pravá, béžová přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 31199.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Vychutnejte si naplno pocit domácí pohody a útulné atmosféry se sedačkou DONNA. Potah příjemný na dotek, oblé tvary a dostatek prostoru pro sezení vytváří příjemný kout pro relaxaci a odpočinek. Volně ložené polštáře různých velikostí vás přímo vybízí zabořit se a relaxovat. Potah zabraňující absorpci rozlitých tekutin se postará o to, že si můžete bez obav užívat pohodlí v každé situaci. Pokud rozlijete nedopatřením šťávu, kávu nebo jinou tekutinu, kapky zůstanou na povrchu a vy tak můžete rychle a snadno zasáhnout. Jednoduše tekutinu setřete kapesníkem. Svou velikostí nabízí komfortní sezení pro všechny členy domácnosti a bez problémů vyřeší uložení návštěvy a poskytne provizorní lůžko pro přenocování. Zadní strana sedačky je potažena tkaninou a vy se tak můžete sami rozhodnout, zda bude zdobit váš obývák volně v místnosti nebo vytvoří příjemný kout u stěny. Rohová sedačka DONNA vás okouzlí svou variabilností a příjemným vzhledem. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava DONNA pravá, béžová - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava DONNA pravá, béžová - nábytek SCONTO nábytek.cz