• Sconto Sedací souprava DONNA pravá, korálová

  31 199 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava DONNA pravá, korálová přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 31199.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Vychutnejte si naplno pocit domácí pohody a útulné atmosféry se sedačkou DONNA. Potah příjemný na dotek, oblé tvary a dostatek prostoru pro sezení vytváří příjemný kout pro relaxaci a odpočinek. Volně ložené polštáře různých velikostí vás přímo vybízí zabořit se a relaxovat. Potah zabraňující absorpci rozlitých tekutin se postará o to, že si můžete bez obav užívat pohodlí v každé situaci. Pokud rozlijete nedopatřením šťávu, kávu nebo jinou tekutinu, kapky zůstanou na povrchu a vy tak můžete rychle a snadno zasáhnout. Jednoduše tekutinu setřete kapesníkem. Svou velikostí nabízí komfortní sezení pro všechny členy domácnosti a bez problémů vyřeší uložení návštěvy a poskytne provizorní lůžko pro přenocování. Zadní strana sedačky je potažena tkaninou a vy se tak můžete sami rozhodnout, zda bude zdobit váš obývák volně v místnosti nebo vytvoří příjemný kout u stěny. Rohová sedačka DONNA vás okouzlí svou variabilností a příjemným vzhledem. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava DONNA pravá, korálová - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava DONNA pravá, korálová - nábytek SCONTO nábytek.cz