• Sconto Sedací souprava FLEXI XL pravá/tmavě modrá

  Sleva!

  26 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava FLEXI XL pravá/tmavě modrá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 34999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Trávíte rádi rodinné večery společně u televize? Hledáte pořádnou sedačku, která usadí nejen velkou rodinu, ale i návštěvu? Pak je pro vás sedací souprava FLEXI XL tím pravým řešením. Svou velikostí se hodí do velkých a prostorných obývacích pokojů. Na oplátku nabízí dostatek místa pro sezení a v případě, že u vás bude chtít přespat návštěva, i možnost sedačku rozložit na pohodlné lůžko. Vyobrazená potahová látka ložné plochy se může lišit od uvedené fotografie, kvalita lůžka je však stejná. Praktický je také úložný prostor v otomanu, který se hodí například k uschování lůžkovin. Udržení pořádku pod sedačkou usnadní vysoké kovové nožky, díky nimž bude prostor pod sedačkou snadno přístupný. Sedačka FLEXI XL není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny vytvoříte příjemné zázemí pro společné zážitky a radostné okamžiky s rodinou a přáteli. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava FLEXI XL pravá/tmavě modrá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava FLEXI XL pravá/tmavě modrá - nábytek SCONTO nábytek.cz