• Sconto Sedací souprava FLORENCIA II pravá, modro-šedá

  Sleva!

  37 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava FLORENCIA II pravá, modro-šedá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 50599.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Potrpíte si na pohodlí? Očekáváte od sedačky prostor pro relax? Pak je pro vás sedací souprava FLORENCIA II tou pravou. Stane se snadno středobodem setkávání a bude místem pro společné okamžiky s rodinou. Maximální komfort při sezení zajistí sedák z polyuretanové pěny a nastavitelné opěrky hlavy. Sedačka si poradí i s tím, když přeroste návštěva přátel nebo rodiny, někdy v neočekávané provizorní nocování. Snadným mechanismem ji rozložíte na prostorné lůžko pro občasné přespání. Úložný prostor v zásuvce pod sedákem lze využít na lůžkoviny a deky. Celočalouněné provedení vám dopřeje luxus vybrat si, jestli bude sedačka FLORENCIA II stát u stěny nebo v prostoru. Ať už ji umístíte kamkoliv, bude vždy připravena kdykoli uvítat hosty, ale i dopřát vám potřebný komfort při čtení knihy, sledování filmu nebo poslechu hudby. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava FLORENCIA II pravá, modro-šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava FLORENCIA II pravá, modro-šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz