• Sconto Sedací souprava FLORENCIA II pravá, světle šedá

  Sleva!

  37 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava FLORENCIA II pravá, světle šedá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 50599.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Potrpíte si na pohodlí? Očekáváte od sedačky prostor pro relax? Pak je pro vás sedací souprava FLORENCIA II tou pravou. Stane se snadno středobodem setkávání a bude místem pro společné okamžiky s rodinou. Maximální komfort při sezení zajistí sedák z polyuretanové pěny a nastavitelné opěrky hlavy. Sedačka si poradí i s tím, když přeroste návštěva přátel nebo rodiny, někdy v neočekávané provizorní nocování. Snadným mechanismem ji rozložíte na prostorné lůžko pro občasné přespání. Úložný prostor v zásuvce pod sedákem lze využít na lůžkoviny a deky. Celočalouněné provedení vám dopřeje luxus vybrat si, jestli bude sedačka FLORENCIA II stát u stěny nebo v prostoru. Ať už ji umístíte kamkoliv, bude vždy připravena kdykoli uvítat hosty, ale i dopřát vám potřebný komfort při čtení knihy, sledování filmu nebo poslechu hudby. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava FLORENCIA II pravá, světle šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava FLORENCIA II pravá, světle šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz