• Sconto Sedací souprava INFINITI šedá/světle šedá

  Sleva!

  23 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava INFINITI šedá/světle šedá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 30999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Sedací souprava INFINITY se vyznačuje **kombinací komfortu a praktičnosti**. O vaše pohodlí se postarají **polohovatelné opěrky hlavy** a dvojité područky. Po praktické stránce sedací souprava nabízí **úložný prostor** a možnost rozložit ji na lůžko. Postačí pár jednoduchých kroků a sedačku proměníte na **lůžko pro občasné přespání**. Vyobrazená potahová látka ložné plochy se může lišit od uvedené fotografie, kvalita lůžka je však stejná. **Celočalouněné provedení **vám poskytne luxus, zvolit si sami kam ji postavíte, jestli ke stěně nebo do otevřeného prostoru. Při montáži si můžete variabilně zvolit, zda otoman umístíte vpravo nebo vlevo. Sedačka INFINITY je připravena kdykoli uvítat hosty i dopřát vám potřebný komfort při čtení knihy, sledování filmu nebo poslechu hudby. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava INFINITI šedá/světle šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava INFINITI šedá/světle šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz