• Sconto Sedací souprava LA SPEZIA šedá

  Sleva

  27 999  19 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava LA SPEZIA šedá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 27999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Váš obývák nepatří právě k těm větším, ale vy přesto toužíte po plnohodnotné sedací soupravě? Máme pro vás řešení. Sedačka LA SPEZIA nabízí komfort rohového sezení, a multifunkčnost, kterou oceníte zejména, pokud v obýváku, či hostovském pokoji počítáte každý centimetr. O dostatek pohodlí se postarají zádové a dekorační polštáře, díky nimž si budete moci užívat relaxaci na maximum. Na gauči můžete v klidu odpočívat nebo usadit přátele. Ani návštěva přátel a rodiny, která někdy přeroste v neočekávané provizorní nocování, není problém. Sedačka se během chvilky promění v lůžko pro příležitostné přespání. Integrovaný úložný prostor poskytne útočiště nejen pro lůžkoviny, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Gauč má celočalouněná záda, což umožňuje umístění do prostoru i u stěny. Ať už sedačku LA SPEZIA postavíte jako solitér nebo ji doplníte o taburet, bude vašemu obýváku slušet. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava LA SPEZIA šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava LA SPEZIA šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz