• Sconto Sedací souprava LAREDO-SE šedá/černá

  Sleva!

  29 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava LAREDO-SE šedá/černá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 42499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Rohová sedací souprava LAREDO-SE okouzlí zejména příznivce moderních technologií a originálního moderního designu. V prvé řadě nabízí **komfortní posezení pro celou rodinu i přátele**. Potah kombinuje mikrovlákno a syntetickou kůži. Zádové a dekorační polštářky poskytnou potřebnou měkkou oporu těla a zároveň stylově doplňují sedačku. Dalším originálním prvkem ovlivňující celkový dojem je **integrované RGB-LED osvětlení** (funkce změny barvy) Pomocí **zabudovaného dotekového panelu** si můžete libovolně zvolit barvu podsvícení podle aktuální nálady. Sedačka disponuje také zvukovým systémem včetně **Bluetooth, rozhraním USB, funkcí nabíjení USB a připojení AUX**, které vytváří z gauče ultramoderní obývací prostor. **Univerzální provedení** umožní při montáži umístit otoman vpravo nebo vlevo. Sedací souprava LAREDO-SE je určena pro energické lidi, kteří rádi vyjádří svůj životní styl pomocí moderního, sofistikovaného nábytku. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava LAREDO-SE šedá/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava LAREDO-SE šedá/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz