• Sconto Sedací souprava LASINO levá, světle šedá

  27 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava LASINO levá, světle šedá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 27999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Sedací souprava LASINO vám poskytne komfort rohového sezení i v případě, že váš obývák právě neoplývá velkým prostorem. **Pohodlný pěnový sedák**, pevná opora zad a elegantně **tvarovaná područka** poskytnou zázemí pro příjemný odpočinek. Díky možnosti rozložení lůžka lze gauč využít pro občasné přespání. Lůžkoviny pak můžete mít pro případ potřeby připraveny v **integrovaném úložném prostoru** sedačky. **Vysoké nožky** podtrhují elegantní vzhled sedačky a zároveň jsou praktickým detailem. Díky nim je prostor pod sedačkou stále přístupný a snadno se tak pod gaučem udržuje pořádek. **Celočalouněné provedení** vám dovolí umístit sedačku dle dispozice interiéru. Na rohové sedačce LASINO můžete bez obav užívat odpolední siestu a večerní pohodu a být prostě spolu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava LASINO levá, světle šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava LASINO levá, světle šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz