• Sconto Sedací souprava LEMON světle šedá

  Sleva!

  15 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava LEMON světle šedá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 26999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Pokud hledáte sestavu, která dokáže zútulnit, příjemně zaplnit a zároveň rozčlenit místo na sezení, je pohovka s křesly LEMON trefou do černého. Klasika našich obýváků po několik generací má mnoho výhod, právě pokud nedisponujete velkým obývákem. Křesla můžete jednoduše posouvat podle potřeby. Gauč svou velikostí nabízí komfortní sezení a bez problémů vyřeší uložení návštěvy a poskytne provizorní lůžko pro přenocování. Pohovka disponuje rozkládacím systémem „click-clack“, který spočívá v prvotním odjištění západky mírným nahnutím zádové opěrky směrem k sobě, což umožní celou zádovou část položit do vodorovné polohy na úroveň sedáku. Využít můžete také úložný prostor, který poslouží například pro uschování lůžkovin. Pohovka i křesla jsou potaženy plochou tkaninou s kontrastním prošíváním. Sedací souprava LEMON vás okouzlí svou variabilností a příjemným vzhledem. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava LEMON světle šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava LEMON světle šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz