• Sconto Sedací souprava LEVANTE šedá

  Sleva

  32 499  22 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava LEVANTE šedá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 32499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Sedací souprava LEVANTE bude atraktivní, originální dominantou každé moderní domácnosti. Nabízí komfortní posezení pro celou rodinu i přátele. Zádové a dekorační polštářky poskytnou měkkou oporu těla a zároveň jsou decentním stylovým doplňkem. Součástí sedačky je také integrované, decentní LED osvětlení, které vytváří útulnou atmosféru. Pomocí ovládače si můžete libovolně zvolit barvu podsvícení podle aktuální nálady. Praktická kapsa v loketní opěrce také nabízí další úložný prostor. Gauč bez problémů vyřeší i uložení návštěvy a poskytne provizorní lůžko pro přenocování. Integrovaný úložný prostor poskytne útočiště nejen lůžkovinám, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Záda potažená tkaninou vám dopřejí luxus rozhodnout se, zda gauč umístíte do prostoru nebo ke stěně. Sedačka LEVANTE bude vždy připravena uvítat hosty, ale i poskytnout vám příjemný prostor pro odpočinek, sledování vašeho oblíbeného filmu nebo posezení s přáteli. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava LEVANTE šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava LEVANTE šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz