• Sconto Sedací souprava LUMIO tmavě zelená

  Sleva!

  24 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava LUMIO tmavě zelená přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 33499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Nechte se zlákat rohovou sedačkou LUMIO a dopřejte si pohodlí v každé situaci. Ať už to bude odpočinek u knihy, pohoda u sledování vašeho oblíbeného filmu nebo třeba poslech hudby. O vaše pohodlí se postarají polohovatelné opěrky hlavy, které si můžete jednoduše manuálně nastavit dle potřeby. Potah tvoří kombinace dvou typů tkanin, syntetickou kůží je potažen korpus a polohovatelné podhlavníky a tkaninou hrubší struktury sedák. Odstín tkaniny uvedené na hlavní fotografii je v reálu o něco tmavší a pro představu je přidána fotografie detailu tkaniny. U sedačky oceníte také její multifunkčnost, díky které sedačku během chvilky proměníte v lůžko k občasnému přespání. Integrovaný úložný prostor poskytne útočiště nejen pro lůžkoviny, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Celočalouněné provedení vám umožní postavit sedačku kamkoli dle dispozice pokoje. Sedačka LUMIO vytvoří ve vašem obýváku příjemné, reprezentativní, odpočinkové místo. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava LUMIO tmavě zelená - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava LUMIO tmavě zelená - nábytek SCONTO nábytek.cz