• Sconto Sedací souprava MERIDA levá, tmavě šedá

  Sleva!

  39 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava MERIDA levá, tmavě šedá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 52799.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Prostorná sedací souprava MERIDA usadí početnější rodinu i větší návštěvu. Maximální komfort při sezení zajistí sedák z polyuretanové pěny a nastavitelné opěrky hlavy. Sedačka si poradí i s tím, když přeroste návštěva přátel nebo rodiny, někdy v neočekávané provizorní nocování. Snadným mechanismem ji rozložíte na prostorné lůžko pro občasné přespání. Velkorysý úložný prostor v otomanu a sedáku poskytne útočiště nejen pro lůžkoviny, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Celočalouněné provedení vám dopřeje luxus vybrat si, jestli bude sedačka MERIDA stát u stěny nebo v prostoru. Ať už ji umístíte kamkoliv, bude vždy připravena kdykoli uvítat hosty, ale i dopřát vám potřebný komfort při čtení knihy, sledování filmu nebo poslechu hudby. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava MERIDA levá, tmavě šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava MERIDA levá, tmavě šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz