• Sconto Sedací souprava OPAL MINI levá, krémová

  Sleva

  37 999  21 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava OPAL MINI levá, krémová přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 37999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Pokud se poohlížíte po sedací soupravě, která by byla nejen dostatečně reprezentativní, ale hlavně praktická, je pro vás rohová pohovka OPAL MINI tou pravou volbou. Polohovací podhlavníky dovedou váš pocit z relaxace a odpočinku k dokonalosti. Potah zabraňující absorpci rozlitých tekutin se postará o to, že vás z odpolední siesty nebo večerní relaxace nevyruší ani rozlitá káva nebo čaj. Pokud rozlijete šťávu, kávu nebo jinou tekutinu, kapky zůstanou na povrchu, což Vám umožní rychlé a snadné odstranění. Na gauči můžete pak opět v klidu odpočívat, usadit přátele a v případě potřeby ho využit pro občasné přenocování. V úložném prostoru pod gaučem uschováte lůžkoviny, které tak budete mít vždy po ruce. Ať už sedačku OPAL MINI postavíte volně do prostoru nebo ke stěně, bude oblíbeným místem, kde se schází rodina i přátelé. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava OPAL MINI levá, krémová - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava OPAL MINI levá, krémová - nábytek SCONTO nábytek.cz