• Sconto Sedací souprava RAMONA UNIVERSAL šedá/bílá

  Sleva!

  18 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava RAMONA UNIVERSAL šedá/bílá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 25699.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  I když vás obývák neoplývá právě velkorysým prostorem, můžete si užívat komfortu, který nabízí rohové sezení. Sedací souprava RAMONA UNIVERSAL svou velikostí poskytne pohodlné sezení všem členům domácnosti i návštěvě a zároveň bude slušet i menší domácnosti. Odnímatelné zádové a dekorační polštářky poskytnou měkkou oproru těla a jsou decentním, stylovým doplňkem. V případě potřeby lze sedačku upravit na lůžko a poskytnout tak provizorní přenocování. Integrovaný úložný prostor v otomanu pojme nejen lůžkoviny, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Gauč s otomanem vám nabízí možnost si při montáži zvolit, zda bude otoman vlevo či vpravo. Sedačka není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny však vytvoříte příjemný kout a pohovka RAMONA UNIVERSAL se tak stane skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava RAMONA UNIVERSAL šedá/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava RAMONA UNIVERSAL šedá/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz