• Sconto Sedací souprava SAWOY pravá, šedomodrá

  Sleva!

  22 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava SAWOY pravá, šedomodrá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 29999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Sedací souprava SAWOY v elegantním provedení nabízí řešení rohového sezení i pro menší domácnosti. Pohodlný pěnový sedák se zvýšenou flexibilitou a příjemným tvarováním spolu s opěrkou hlavy vám umožní užívat si relaxace na maximum. Díky možnosti rozložení lůžka lze gauč využít pro občasné přespání. Vyobrazená potahová látka ložné plochy se může lišit od uvedené fotografie, kvalita lůžka je však stejná. Lůžkoviny pak můžete mít pro případ potřeby připraveny v integrovaném úložném prostoru sedačky. Vysoké nožky podtrhují elegantní vzhled sedačky a zároveň jsou praktickým detailem. Díky nim je prostor pod sedačkou stále přístupný a snadno se tak pod gaučem udržuje pořádek. Sedačka není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny vytvoříte příjemný kout. Rohová sedačka SAWOY vytvoří prostor, kde si můžete bez obav užívat odpolední siestu a večerní pohodu a být prostě spolu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava SAWOY pravá, šedomodrá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava SAWOY pravá, šedomodrá - nábytek SCONTO nábytek.cz